(+48) 33 877 10 01

paliatywny.makow@gmail.com

Aktualności

Uaktualnienie zasad odwiedzin

04 / 11 / 2021

Szanowni Państwo.

W związku z gwałtownie pogarszającą się sytuacją epidemiologiczną w naszym kraju decyzją Dyrekcji ZOZ Sucha Beskidzka od 8.11.2021 obowiązuje ZAKAZ ODWIEDZIN PACJENTÓW HOSPITALIZOWANYCH NA ODDZIAŁACH SZPITALNYCH. Link do pełnej treści komunikatu poniżej:
https://www.zozsuchabeskidzka.pl/zmienione-zasady-odwiedzin/

W związku ze szczególnym charakterem Oddziału Medycyny Paliatywnej w Makowie Podhalańskim i w trosce o bezpieczeństwo Naszych Pacjentów od dnia dzisiejszego odwiedziny Pacjentów hospitalizowanych na Naszym Oddziale możliwe są wyłącznie za zgodą koordynatora oddziału (lub lekarza dyżurnego) w przypadkach wyjątkowych. Możliwość odwiedzin pragniemy zarezerwować przede wszystkim do pożegnania się bliskich z Pacjentami u kresu życia. 

Automatycznie wszystkie stałe zgody na odwiedziny u stabilnych chorych proszę traktować jako wstrzymane. Bardzo proszę wszystkich Państwa o wyrozumiałość i zrozumienie.

Jednocześnie umożliwiamy kontakt audio-video z Pacjentami hospitalizowanymi przez platformę WhatsApp. Proszę zgłaszać potrzebę takiego kontaktu telefonicznie.

z poważaniem
Jan Bahyrycz (JB)